Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x8...

Sony ericsson xperia x8 frissítés probléma?

Figyelt kérdés
sony ericsson xperia x8 frissítettem és véletlen kihúztam a usb-t szoftverfrissítés közben és amikor bekapcsoltam ki írta hogy sony ericsson és utána be jött egy tábla amibe 1 felkiáltójel van alatta meg egy telefon ikon vagy mi és utána kikapcsol és nem tudom bekapcsolni mert mindig ez van plz segítsetek
2013. febr. 13. 01:22
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:

Semmi pànik. Pc companiont elintdìtod, support zone, frissìtès. Kiìrja, hogy nincs teló bedugva. A szövegben kèk betüvel ìrja, hogy a telò javìtàsa. Arra ràmèsz, mindent okèzol, pipàlsz, tovàbbozos stb. Betölt, kidobja az összes SE telót. Kivàlasztod az x8at. Talàn mèg picit tölt, ha kèri, akkor kikapcsolva visszagomb ès be dugod.


Màsik lehetösèg: letöltöd a flashtoolt, letöltöd a gyàri romot, felrakod 2 perc alatt. Leìràs regisztràlàs utàn a seria.hu/forum oldalon (flashtool ès rom link is), de googleban is megtalàlod.


Amit nem próbàltam, de mennie kell: wotan vagy seus (màr csak sus). Sony (ericsson) update service

2013. febr. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
OK köszi szépen hogy segítettél :D :)
2013. febr. 13. 17:41
 3/5 Miho Tibor válasza:
Ugyanez a hiba nálam is,hibát dobott ki frissítéskor,felkiáltójel,és nem kapcsol be a telo.megpróbáltam amit leírt a kedves segítő,viszont amikor kiválasztam a telo tipusát az x8-ast,tovább,és ugye ott kiírja hogy kapcsoljam ki,várjak 5mp-t,dugjam vissza,közben nyomjak vissza gombot,de erre már az ég világon nem reagál semmit :(
2013. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ezzel a módszerrel mindig meg lehet csinàlni, ha müködik a flash mód (kikapcsolt àllapotban visszagomb mellett feldugod ès vilàgìt a zöld led).


Ha ez nincs meg, akkor passz. Mit ìrt ki hibànak? Nem volt tùl kevès szufla a telóban? Ugye mindig annyi kell legyen benne, hogy bìrja a szoftvercserèt

2013. máj. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miho Tibor válasza:
Nagyon köszönöm,most sikerült sokadjára,eddig feldobott egy hibát,lehet a nettel volt a gond,mert közben töltöttem,és foglalt volt a teljes sávszélesség,vagy nem tudom,de most indul be nagy nehezen csak :D
2013. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!