Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem töltödik 100%-ig a...

Miért nem töltödik 100%-ig a Telenor One Touch-om? ( Alcatel OT-990)

Figyelt kérdés
Este 8 körül tettem fel a töltőre és reggel 6-ig nem tudott teljesen feltöltődni, mostanában egyre többször van ilyen! Szerintetek mi lehet a gond?

2013. febr. 13. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Akku kezd fáradni. Csere!
2013. febr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
Reggel hàny % volt?
2013. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem 93% és 2 óra alatt lemerült 80%-ra de nem is csináltam semmit, csak telefonáltam 10 percig kb.:(
2013. febr. 13. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen ugyanaz van!!! Két különbséggel,

nekem ot 995-öm van,és még csak 1 hetes a telefon :(

1 hetet volt nálam,és már lassan 2 hete szervízben van :(

Szomorú vagyok :S

2013. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha kész a telód, akkor légyszi írd meg h jól működik? Majd írd meg pm-ben. Te hova vitted, mert szerintem nekem is be kellene adnom:S:S:(:(
2013. febr. 14. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké,majd írok ha kész van,ami remélem nemsokára lesz már :S


Telenoros vagyok,szóval oda vittem,és ők küldték el szervízbe.

2013. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Beviz Elek ***** válasza:

Az, hogy mièrt merül ilyen gyorsan, jó kèrdès. Az, hogy reggel mièrt nincs 100%on, màr nem tuti hogy hiba.


Nekem az x10 mini pro csinàlta ezt, ès ha jól tudom, apum sola-ja. A teló feltölt 100%ra, kikapcsol a töltès, picit visszaesik, visszatölt 100, kikapcsol a töltès, stb. Ez normàlis, ezèrt nem tölt tùl.

Annyi talàn, hogy nekem mini pro-val (az ùjabbik) kijelzi hogy maxon van ès vège. Ugyanúgy lekapcsol, visszakapcsol, de vègig full-t mutat (gyàri ès custom rom egyarànt)

2013. febr. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!