Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SL 6.1. A.2.55 root?

Sony Xperia SL 6.1. A.2.55 root?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán vettem egy Xperia SL (LT26ii) típusú telefont, és szeretném rootolni. Néztem több leírást is, főképp ezt: [link]


Ami a gondom, hogy a leírásban linkelt tartalmak nagyobb része csak az Xperia S-hez jó. Ezért szeretném a segítségeteket kérni! Volt már rootolással tapasztalatom, szóval nem gond, ha bonyolultabb a megoldás, egyedül a bootloadert nem szeretném nyitni a DRM, és a gari miatt. A telefonon egyébként a 6.1.A.2.55-ös szoftver van.



2013. febr. 13. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

" Sony Xperia SL nem más, mint az Xperia S emelt órajelű változata, ám ezen kívül szinte mindenben csontra megegyeznek. " - idézve a mobilarena.hu Sony Xperia SL-ről írt cikkéből.


Kicsit utánanéztem!

itt egy összehasonlítás: [link]

(mint látod, nincs sok különbség a 2 között)

Szerintem jó lesz a te telefonodhoz is!

2013. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2013. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de azóta már CyanogenMod is került fel. :D Így ez többé már nem gond.
2013. aug. 31. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!