Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó telefont vegyek?

Milyen olcsó telefont vegyek?

Figyelt kérdés

elromlott a mostani telefonom, így újat kell vennem.

Annyi az egyetlen elvárásom, hogy micro sd kártyát tudjak bele rakni, mp3-at lejátszon.

Más nem kell. Nem akarok se fényképezni, se netezni.

Az előző telefonomat is csak zenehallgatásra használtam meg telefonálásra (diák vagyok, és másik városba járok suliba így van amikor majdnem két órát várok buszra/vonatra, erre az esetre kellene, hogy tudjak zenét hallgatni.)

Bluetooth is legyen rajta, vagy usb csatlakozó, hogy legyen mivel a zenéket rápakolni

És olcsó legyen

most a nokia c1-02-vel szemezgetek, elvárásaimnak megfelel, de megnézek szívesen más készülékeket is



2013. febr. 13. 21:57
 1/6 lumia800i ***** válasza:
0%
Lg kp 502! A legjobb telefon! Iphone-t veri mindenbe
2013. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem tudom eldönteni, hogy ezt most komolyan írtad vagy hülyeségből

ha komolyan, akkor eléggé el vagy tévedve, ha hülyeségből akkor meg máshol éld ki magad.

amúgymeg van kp502-őm most is itt van előttem, de már rossz

2013. febr. 13. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyit szánnál rá max? sony tipo már van 26ezerért.(max ára 30k) ha még alacsonyabb az igényed, akkor a galaxy mini is eleget tud tenni ennyi feltételnek.
2013. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen az ár a legfontosabb.

És olcsón szerintem is Xperia Tipo-t vegyél.

2013. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

egyrészt érintőképernyős nem kell.

meg nagyon olcsón szeretnék max 12-13e mint ez a nokia c1-02.

nekem ilyen spártai telefon kell.

a többire ott a gép meg a tablet :D

2013. febr. 14. 14:29
 6/6 lumia800i ***** válasza:
Viccből írtam. Nekem note 2 van
2013. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!