Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mégis mi a franc van a mobilom...

Mégis mi a franc van a mobilommal?

Figyelt kérdés
Ma vettem a Samsung Galaxy S2-be aksit, mert az előző tönkre ment. És az ez új aksi meg egyfolytában felmelegszik. A telefon kb 10 másodpercig mutatja, hogy töltődik, aztán se kép se hang. Már azt is csináltam, hogy kivettem az aksit kb. fél órára. Utána visszatettem és megint kezdett melegedni. Pontosan ugyanolyan aksit vettem bele. Mit tanácsoltok? Feltölteni se tudom. :(

2013. febr. 14. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyári aksi vagy kínai után gyártott?
2013. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lexy1 válasza:
Szerintem nem az aksival van gond , hanem a töltövel. Vegyél egy új töltöt :)
2013. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

itthon vetted? mert ha igen, és garanciális, akkor vidd vissza.

ha kínából van, akkor pedig jó tanulópénz volt.

2013. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hát pontosan ugyanúgy néz ki, mint ami már benne volt a telefon vételkor. És nem feketepiacon vettem. Hogyan tudom megállapitani, hogy rossz-e a töltő?
2013. febr. 14. 15:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Van rá garancia. A telefon ismeretlen okokból alig 2-3 perc alatt felmelegszik. Skype-ot használtam kamerás csettel, akkor izzot a kezemben, és akkor lőttem ki az aksit. Akkor azt hittem, hogy csak az aksi ment tönkre. De elképzelhető, hogy a telefonnal van gond? :O
2013. febr. 14. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha garanciás vidd vissza, kötelesek megcsinálni. vigyél mindent. Minden tartozékra van garancia. Töltőre és az aksira is.
2013. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma visszaküldtem. ;) Inkább szakértőre bizom, csak attól félek, hogy nem megjavitják, hanem újat küldenek helyette. Vagy letörölnek mindent. :S
2013. febr. 15. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
annak inkább örülni kellene. mármint az új telefonnak. a rendszert meg lementhetted volna.
2013. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!