Dj justin kérdése:

LG optimus l3 e400?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretnék venni egy új mobiltelefont,és én az lg optimus l3-ra gondoltam.Nem vagyok olyan ember aki azt akarja hogy a telefon nagyon sokat tudjon.Körülbelül az a lényeg hogy ingyen lehessen facebook-ozni,sok zene férjen rá és hogy sok játék mert szeretek játszani,több dolgot hogy tudjon nagyon nem akarok,mert nem szoktam olyanokat csinálni hogy fú valami 100000-ezer forintos telefonom legyen.Meg a kártya független egyébként?Nem női esetleg ez a telefon,mert 14 éves fiú vagyok.Na szerintetek ezekért e feltételekért megérni nekem ilyen mobiltelefont vennem,vagy vegyek inkább mást ami körülbelül ugyanilyen árban van és többet tud?Meg amúgy sok zene fér rá,meg játék,és az nagyon érdekelne hogy kártyafüggetlen-e,aza alegfontosabb a facebook miatt,mert az egyik tanárom oda szokta feltenni a szavakat amit kikell irni a szótárba,mikor irunk dolgozatot miből stb.Na akinek ilyen telefonja van vagy tud róla kérem irja le.Előre is köszönöm szépen a válaszokat.Nem kérem az olyan válaszokat hogy inkább tanulj ne ilyen szarokat nyomkodj mert kitűnő voltam.

2013. febr. 14. 17:45
 1/3 peti439 válasza:
Az L3-on nem nagyon bírsz játszani 3D-s játékkal de 2D-s jobban megy rajta mert a 384Mb ram nem elég egy jó játékhoz. Ha tudsz akkor inkább vegyél egy sony xperia tipo-t, vagy samsung smart 2-t.
2013. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod kedves peti!És a samsung galaxy mini az milyen telefon?Az megteszi ezeket a feltételeket?Női a samsung galaxy mini,esetleg fekete szürkében?Ugyanis a családommal jövőhéten szombaton megyünk telfont venni és szeretnék egy jót venni olyan 30000ft-ig ami jól néz ki és tudom haszálni ilyen dolgokra amit fent irtam.
2013. febr. 16. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó választás! Remek Androidos mobil-átlagos középkategóriás tudással.Minden olyan hasznos funkció megvan benne mint kategóriatársaiban.Én közel 1 éve nyúzom de csak pozitívumokat tudok mondani(akkor egy Sony MiniPro-m volt de az fényévekkel szarabb volt úgyhogy odaadtam öcsémnek).

Gyorsan akadozásmentesen fut rajta minden, nem lassul be, nem gondolkodik,jól látható és kezelhető nagy méretű kijelzője van, nálam 5-7 napot bír az akksi nettel-játékkal-telefonálással csak a wifi húzza jobban le.

Ha zenehallgatásra használnád a gyári lejátszó sem rossz de nem is olyan mint egy Winamp azt ajánlom rátölteni.

Játékok elég korrektül futnak amit egy mobiltól el lehet várni annyit tud de nem többet.

egyetlen egy negatívuma van az pedig a kamera, azt csak tökéletes világosban tudod használni pici szürkületben már halott és autófókusz sincs benne ami eléggé hiányzik.

2013. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!