Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anti-Theft app iPhonera?

Anti-Theft app iPhonera?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy ilyen ingyen app amit lelehet tölteni.
2013. febr. 14. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ugyan miért? attól még ellopják és kész...:D szerintem nem egy hiánypótló alkalmazás.
2013. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inkább maradtál volna anyuci szoknyája alatt és nem szólalnál meg...
2013. febr. 14. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
komolyan mondtam...nekem is iPhone-om van, és ha ellopnák, nem azért sírnék, hogy jaj, most valaki elolvassa az sms-eim...egy restore és már nincs is rajta semmilyen Anti-Theft program...de ha ennyire szükséged van rá, beírod App Store-ba hogy Anti-theft, és képzeld el, kiad egy párat...ha erre is képtelen vagy, akkor meg ne így válaszolj...csak véleményt mondtam.
2013. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Taníts mester :SS
2013. febr. 15. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem csak 16 találatot adott ki, de flegmázz nyugodtan...segítettem, nem? az ilyenek nem érdemlik még meg azt se...
2013. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Te még mindig ott tartassz? Azt mondod, hogy te is Iphone user vagy nem? Akkor csak tudod, hogy minden teljes programért fizetni kell :) Ez a 16 szarodat 1 érintéssel simán ki lehet iktatni és nem vinnyog sem semmi tovább. De a teljes (vagy cracked amit én is most kérek) azt nem fogod tudni kinyomni soha és nem engedi a telefont kikapcsolni szóval vinnyogni fog megállás nélkül. Remélem leesett a kis nagyképű fejecskédnek ez a nagyon egyszerű dolog...
2013. febr. 15. 13:56
 7/9 anonim ***** válasza:
16 közül is ott vannak a fizetősek...csak meg kéne nézni.
2013. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Aha akkor most olvasd el mit írtam...

"Érdekelne egy ilyen ingyen app amit lelehet tölteni." azokat csak akkor ha megveszed... szerintem maradj csöndben ha nem értessz hozzá...

2013. febr. 16. 10:11
 9/9 anonim ***** válasza:
nos akkor most gondolkodjunk...a legutóbb meg azt mondtad, hogy ami ingyen van, az szart nem ér, de te pedig akkor sem fizetnél érte...mégis mit szeretnél akkor? ha ennyire biztonságban akarod tudni a telefonod, akkor vedd meg, vagy kezd azzal, hogy hogyan kell jailbreak-elni, és töltsd le valami más forrásból...bár látom én vagyok itt az egyetlen válaszoló, akit érdekel a nagy problémád...
2013. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!