Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb az iphone mind az...

Miben jobb az iphone mind az androidos telefonok, mondjuk a Galaxy S3?

Figyelt kérdés
Drágább is, meg nem is tud annyi mindent. Vagy mégis tud vmit amit a többi telefon nem?
2013. febr. 15. 11:39
 1/7 Osynho ***** válasza:
Más, nem feltétlenül jobb.
2013. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rágott alma van a hátulján. Egyes népcsoportok tagjaiban még él a képzet, hogy rágott alma = drága, vagyis a tulajdonos gazdag.

Aztán persze ott van az is, hogy az IOS-t elvileg sokkal jobban kihasználja a telefon képességeit, mert teljesen rá lehet optimalizálni. Hogy a gyakorlatban ez mennyire igaz nem tudom, hallottam már ellenvéleményt.

2013. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állítólag az új IOSsal csak 1 napig bírja a telefon akksija, hát tényleg jól kihasználja a telefont.
2013. febr. 15. 13:34
 4/7 Osynho ***** válasza:
Mint majdnem az összes okostelefon esetében. :)
2013. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja, lemerül mindegyik 1-2 nap alatt de azok nem is 200.000ft-ba kerülnek.

Az én 60.000es telóm 1,5 napig bírja.

2013. febr. 18. 15:05
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Tény hogy az IOS jobban optimalizált mint az android, zártabb is (ebből adódóan vannak funkciók amik számomra érthetetlen módon elérhetetlenek csak jailbreakkel)

Viszont ha ezekkel megbékélsz és használod úgy ahogy van, akkor általában gyorsabban gördülékenyebben működik mint az android. Mondjuk összességében kevesebb bajod lehet vele mint az androiddal ezért cserében el kell fogadnod hogy kevésbé testre szabható. (megjegyzem szerintem is túl van árazva kicsit)

2013. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Cyanogen Mod elég jól optimalizált, a gyári androidnál jobb és INGYEN van mint a gyári android is.
2013. febr. 18. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!