Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8 WiFi tether?

Xperia X8 WiFi tether?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Tábla gépet (nem valami fú de nagy de elmegy, DPS Dream 7). Van egy Xperia X8 mobiltelefonom, vodafone szolgáltatónál vagyok és van előfizetésem rendes mobilnetre X havi adatforgalomkorláttal ... megszeretném WiFi tetherrel osztani a netem, hogy a tábla gép is elérhesse az internet széles világát bárhol ahol mindkét gép ott van (a tábla és a telefon is), de olvastam olyat, hogy az x8 alap kernellel nem tud megosztani wifin netet (jelenleg GingerDX van fent mint ROM), azonban bootloadert nem tudok nyitni mert az akkumulátor alatti szám 11W33 felett van ... hogy tudom megoldani?! :/ Valaki segítsen kérem.
2013. febr. 15. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Lehet próbálkozni a BL-nyitással, de hardveresen téglázod vele 90% eséllyel, a gyári kernelen meg nem megy a wifi tether. Kb 2hónapon keresztül szórakoztam vele én is anno.


Cseréld le egy nyitható bootloaderesre vagy nézz egy 2011-es Xperiát, azok közül mind tudja.

2013. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2011-es xperiát? Mármint akkor is X8-at?
2013. febr. 15. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, a 2011-es szériából (Live with Walkman, Mini (ST15), mini Pro (SK17), stb..).
2013. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja értem, csak azok drágábbak ... :/
2013. febr. 15. 23:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Ellenben többet is tudnak, nagy a különbség anyaghasználatban és tudásban is. :)
2013. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak van aki pénztárcája kevésbé engedheti meg :D
2013. febr. 15. 23:49
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

;)

2013. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Néztem most a válaszod előtt a vaterát és ott is találtam elfogadható áron Live with Walkmant de sőt, még Xperia Mini-t is! :O Mondjuk a Live with Walkman lehet jobb lenne, annak sokkal jobb a hangzása mint a többinek?
2013. febr. 16. 00:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Fülesen nem, kihangosítva valamivel igen, de ki hallgat zenét telefonról hangosan? A kijelzője viszont 3,2"-os, a Minié és a Mini Pro-é csak 3"-os, ekkora méretben viszonylag sokat számít.
2013. febr. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!