Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance telefonban meg lehet valahogy változtatni a kamera gombját? Például valamelyik oldalsó gombra. Vagy van erre esetleg valamilyen app?

Figyelt kérdés
Mert ha önarckép funkcióra van beállítva, eléggé kényelmetlen és instabil a középső gomb, ha egy kézzel kéne fényképeznem.
2013. febr. 15. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Camera zoom fx - play store-ban.
2013. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez 600 Ft-ba kerül, én meg természetesen nem fogom megadni a bankkártyám adatát. Nincs valami free app esetleg?
2013. febr. 15. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Netről leszeded ingyen. Egyébként nem hiszem hogy ezzel az appal meglehet változtatni,legalábbis én nem találtam.Sőt lehet egyáltalán nemlehet,de azért nézd meg.


Amúgy a Samsung gagyi anyaghasználata márcsak ilyen.......

2013. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, mert ennek aztán bármi köze is van a Samsunghoz. A többi gyártó is a telefonjainak kb. a 10%-ba rak fizikai gombot.


Egyből ugatni kell. Kérdező, te meg szedd le netről ingyen.

2013. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Play Áruházban néztem, ott fizetős. Csak furcsállom, mert az előző Samsungomban(S5620) pl jobb oldalt volt a kamera gomb. Ez a teló meg 100* okosabb, modernebb, és mégsem lehet csak a középső naggyal, ami kb esélytelen. :)
2013. febr. 15. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a többi Sony, HTC, LG, ZTE, Apple stb. telefont azokból sincs sok amin találsz külön gombot.


POWERFUL CAMERA:


Optical / digital zoom (up to 6x)

Flash (if avail)

Front facing camera (if avail)

Customization of ALL hardware buttons <---


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, nagyon jó, sikerült! :)
2013. febr. 15. 17:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit. A másik válaszoló meg informálódjon, mielőtt lenéző megjegyzéseket tesz.
2013. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!