Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Felújítanád a régi komolyt...

Felújítanád a régi komolyt vagy vennél egy kommersz újat ugyanannyiból?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia 8800 telóm, 2006 decemberi, de magyar Nokia boltos, újonnan vettem. (Nagyon sok pénzért) Ez azért igazi üveg, nem plexi képernyős, fémből van és még ma is sokan nézik, mivel egy luxus-prémium készülék volt a maga idejében. Kb 15e-ből meg tudnám venni az új akksit, a lepattant középkeretet és a képernyő üvegét. Így teljesen új állapotú lenne a telefon. Vagy ugyanennyiért láttam egy Alcatelt vadi újat, ami ugyan egyszerű, de aránylag elegáns formaterv. Viszont ma egy új 15e-s teló igencsak kommersz. Sehol sincs a 8-as Nokiákhoz képest sem presztízsben, sem minőségben.

2013. febr. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ertesz hozza(mondom,ha...)akkor nem kerdes a felujitas...

ha nem,csak ganyolsz,akkor ne tedd tonkre,mert nem "csak" kozepkeret van a vilagon,ott a kabelezes,atvezeto folia,miezaz...

egy jo szerviz megcsinalja...


viszont az osszehasonlitas felesleges,leven egy 8800 teljesen mas felhasznaloi kor mint egy manapsag kaphato alap szintu tapicskafon...

2013. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
No igen, köszönöm. Sajnos most nem engedhetnék meg egy 150-200ezres telót, de amúgy inkább ebbe a célcsoportba sorolom magam. Amúgy épp ma néztem, hogy ebben az árfekvésben nincs is a Nokia 8910i és a 8800-hoz fogható. Mert a Vertu és a Meridiist túl drágák, az iPhone meg nekem nem exotikus luxus, hanem csak egy drága, de populista cucc kockáknak :)
2013. febr. 15. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

azert van elet az iphone-on kivul is...

most en is egy i4 et hasznalok es egy 8850est...

:)

(van itthon vagy 35 oldschool mobil,szeretem oket...)

azert is irtam,hogy ha ertesz hozza,akkor csinald meg,ha nem,akkor ne tedd megjobban tonkre...

:)

2013. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!