Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J vagy Sony Xperia U?

Sony Xperia J vagy Sony Xperia U?

Figyelt kérdés
Mindkettő mellett van szól, jó és rossz is. A J szimpatikusabb mert bővíthető a memória és android 4.0 van rajta. Az U-ban tetszik hogy HD video felvétel van míg a J-n VGA. A processzorokhoz nő lévén nem nagyon értek így érdekelne, hogy mit jelent az 1 és 2 magas processzor? A J-n egy magos van az U-n meg 2. Egyébként semmi extrára nem használnám: telefonálás, netezés, facebookozás, fényképezés, videózás... Egyből az U-t választanám, ha bővíthető lenne a memóriája... emiatt vacilálok. Nagyon kevés a 4GB? csak fényképeket meg max. videokat tárolnék rajta. Segítsetek! Köszi! :)

2013. febr. 15. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
* bocsi elírtam, "mind kettő mellett, szól jó és rossz is"
2013. febr. 15. 18:13
 2/7 Mr.Kütyü ***** válasza:
U igazából évekkel veri a j-t. Hardverileg persze. hidd el az 1 mag és a 2 mag között bitang nagy különbség van. DE a processzort csak játékra használják, ezért ebben az esetben én a j-t venném. Viszont ha már kicsit is szeretnél játszani vele, akkor u mindenképp.
2013. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ved az U-t.

Netezesre is alkalmasabb a 2 magos proci miatt, es fenykepre, videora is a hd miatt.

A 4 gb meg valojaban 5,5 gb, es szerintem neked boven eleg, foleg, hogy nem hasznalnad jatekra.

2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
U, nekem is az van, és tényleg ezerszer jobb mint a J, ami ráadásul még túl is van árazva, nem ér annyit. Amire te használnád, meg bőven elég az 5,5 giga tárhely nyugi:)
2013. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hinném, hogy játékra is használnám. Úgy érzem meggyőztetek az U-ról. És az Android 2.3 és 4.0 között nagy a különbség? vagy az annyira nem számít? mert ugye az U-n még 2.3 van. Tudom, hogy rá lehet rakni az újat is, csak én nem értek ezekhez, meg nem is igazán tudom hogy nekem szükségem lenne-e a 4.0-ra a fent leírtak alapján, hogy én mire is használnám.
2013. febr. 15. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A frissítés menete 2-3-7-ről 4.0.4-re pofon egyszerű:

Letöltöd a Sony oldaláról a Sony PC Companion vagy a Sony Update Service nevű programot, telepíted és a telefonod a gépedhez csatlakoztatod. Megnyitod a telepített Sony programot ami azonnal ki fogja írni, hogy frissítés elérhető. Innentől kezdve azt csinálod amit ír, mutat neked a program. De nem kell félni konkrétan a tovább, tovább, kész szintjén van az egész művelet. A 2.3 és a 4.0 között HATALMAS különbség van! Mindenek előtt, hogy a 4.0-át több magos processzorokra tervezték így jobban kihasználja a telefon erejét. Megújult a Multitasking (több feladat egyszerre futtatása), stb. Viszont amit ajánlok, hogy a frissítést gyári állapotban tedd meg szóval vagy kiveszed a dobozból és frissíted rögtön vagy ha ráér neked és addig is raksz rá néhány dolgot akkor majd frissítés előtt menj rá aa gyári beállítások visszaállítása opcióra ami mindent töröl a telefonról. Ez azért ajánlott, mert így biztos nem marad semmi meg a régi rendszerből és nem akad majd össze. Egyébként ha nem olyan fontos az előlapi kamera akkor válaszd az Xperia Sola-t ami mindenben megegyezik az Xperia U-val csak bővíthető. Hátlapi kamera, processzor, RAM, stb minden megegyezik azon kívül, hogy bővíthető és nincs előlapi kamera

2013. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
+1 Xperia U
2013. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!