Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom az Iphonra ITunes...

Szabolcs123 kérdése:

Hogy tudom az Iphonra ITunes on keresztül felrakni az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 19:55
 1/3 reptoid ***** válasza:

Ituneson belül bal felül elvileg egy zene füled van alapértelmezésként, de ha rákattintasz, akkor feljön egy csomó, köztük az alkalmazások. Amik itt vannak, azokat tudod majd feltelepíteni. Ha nincs ott, amit szeretnél, akkor csak dobd be oda a ipa fájlodat.

Utána rádugod a gépre a telefont, megjelenik felül az iphone gomb, rámész. Alkalmatások fül felül, bal oldalt kikeresed, amelyik kell, telepítés (elvileg kiírja, hogy telepítve lesz). Ha végeztél jobb felül kék Kész gomb, elindul a szinkronizálás és tádáám, meg is vagy.

2013. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindent úgy csináltam ahogy elmondtad és valami gond van. Nincs változás a telefonon alkalmazások helyét, és feltelepíteni sem telepíti fel.
2013. febr. 16. 18:06
 3/3 A kérdező kommentje:
máshogy fogalmazom mert nem jól fogalmaztam meg a mondanivalómat. tehát az alkalmazások helyét sem változtatja meg és feltelepíteni sem tudok alkalmazásokat. Ja és eltávolítani sem.
2013. febr. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!