Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan frissíthetem a Nokia...

Hogyan frissíthetem a Nokia Lumia 610-emet 7.8-as verzióra, ha az Zune azt írja, hogy nem szükséges frissíteni, de az alkalmazások kérik?

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 23:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Sajnos nekem nem Nokiám van, de lenne egy tippem. Lehet a telefonod nem kompatibilis újabb szoftverekkel. Mint például az én X8-asom sem kompatibilis az Android 2.3-al és az azutániakkal. Ettől függetlenül számítógépről rá lehet telepíteni 1-2 trükk segítségével, de sok hibalehetőség léphet fel. (belassul, nem funkcionál jól)
2013. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De kompatibilis, mert az egyik ismerősömnek is Lumia 610-e van és 7.8 van rajta.
2013. febr. 16. 18:02
 3/11 anonim válasza:
De azt ő is rátehette "házilag".
2013. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert ő mondta hogy a Zune felismerte hogy szükséges telepíteni a frissítést.
2013. febr. 18. 09:39
 5/11 anonim válasza:

Ha a Zune nem jelez frissítést, akkor csináld ezt:


1. Kapcsold ki a telefonodon a wifit és a mobil adatátvitelt.

2. Dugd rá a gépre, és várj, amíg a Zune felismeri.

3. Az eszköz fülben felül menj a beállításokra.

4. Nyomd meg a frissítést, és számolj el kb 5-7-ig, majd húzd ki a netkábelt. Néhány perc keresés után kiírja, hogy elérhető a frissítés. Ekkor dugd vissza a netkábelt, és mehet.


Ha azt írja ki, hogy most nem lehet frissítéseket keresni, mert nincs netkapcsolat, akkor túl hamar húztad ki a kábelt. Ha pedig azt írja, hogy nem szükséges frissíteni, akkor túl későn.


Mindezt 3-szor kell megcsinálnod, mert a 7.8 előtt még 2 frissítést fel kell telepítenie.

2013. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam vagy 10-szer, már fél percet vártam és utána húztam ki, de akkor is azt írja ki, hogy nincs internetkapcsolat.
2013. febr. 19. 11:32
 7/11 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám... párommal egy időben vásároltuk a telefont, az övé már hetekkel ezelőtt frissült az új op.rendszerre, az enyém még mindig semmit... sikerült megoldani? meg a kérdésem az lenne, hogy milyen netkábelt kell kihúznom? :O
2013. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen sikerült megoldanom, egyébként a netkábel az amelyikről kapod a netet (egy fehér kábel a PC hátuljában). Erről az oldalról szedd le a progit és csináld azt amit ír: [link]
2013. márc. 16. 09:38
 9/11 anonim válasza:
Közben rájöttem a netkábelre, csak én wifiről netezek ezért nem volt egyértelmű xD köszi!
2013. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
aki még mindíg nem tudná itt a legjobb megoldás: [link]
2013. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!