Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítettem a telefonomat...

Frissítettem a telefonomat (Galaxy SII) Jelly Bean 4.1.2-re, de nagyon gyorsan lemerül. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Előtte Ice Cream Sandwich volt és nem merült ilyen gyorsan.Meglehet ezt valahogy oldani hogy ne ilyen hamar merüljön le ? Köszi előre is :)
2013. febr. 16. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Veszel bele új akkut, avval valamivel javulhat a helyzet de a napi töltést meg kell szokni az okostelefonokál.
2013. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy CPU monitort, és nézd meg, hogy mi használja a procidat, ha ez okozza a problémát. akkor látni fogod, milyen programok futnak a háttérben. Ezeket is tudod korlátozni az adathalászat menüpont alatt.
2013. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nincs erre az xda develepoeren valami leírás? akku fix vagy ilyesmi?

Csak azért kérdem, mert enyém tovább bírja 4.1.2-vel (defy+)

2013. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sok embernek fogalma sincs, hogy a háttérben mi dolgozik... van olyan letölthető feladatkezelő, ami ránézésre megmutatja mitől merül a gép...


amióta ezt letöltöttem, nem ért meglepetés...

2013. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!