Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sabsa Prime vagy Android...

Sabsa Prime vagy Android Revolution HD? Vélemény? :-D

Figyelt kérdés

Mind a két rom AROMA installerrel megy fel, és mind a kettő tartalmazza a a Sense felületet. A lényeges különbség a stabilitás és a verzió szám:


Sabsa Prime:

-----------------------------------------------

| Android Version: 4.0.4 (IceCream Sandwich)|

| HTC Sense Version: 4.1 ( Full Sense ) |

-----------------------------------------------


Android Revolution HD

-------------------------------------------------

| Android Version: Android 2.3.5 (Gingerbread)|

| HTC Sense Version: 3.5 ( Full Sense ) |

-------------------------------------------------


Egy ideje az Android Revolution HD-t használom HTC DHD-n, és meg vagyok vele elégedve. Kellően stabil.

Az új verzió mellett egyöntetüen a verziószámok növekedése szól, azonban mivel még nem próbáltam, nem tudom mennyire stabil.


Vélemény? :-D



#Android #HTC #ROM #Android 2.3.5 #DHD #Desire HD #Android 4.0.4 #Sabsa Prime #Android Revolution HD
2013. febr. 16. 17:13
 1/1 Gery9224 válasza:
Sabsa Prime, ha szereted a sense 4 felületet, a legutolsó v16os verzióval már tökéletesen működik rajta minden, nekem legalábbis. :)
2013. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!