Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber? Hogyan működik?

Viber? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
letöltöttem a nokia telefonomra a viber-t de egyáltalán nem értek hozzá még.hogy kell keresni embereket?? elmondanátok hogy hogy működik
2013. febr. 16. 17:24
 1/3 gabor.galilei ***** válasza:

A viberben az a jó hogy nem kell keresni az embereket.

Ha letöltötted akkor installáld, regisztráld magad majd aktiváld, majd mindig mondja mit kell csinálnod.

Ha kész vagy akkor a te saját telefoszámoddal fog regisztrálni a viber rendszerében. Ebben az a jó, hogy mindenki más is ezt csinálta és ennek következtében mindenki, aki benne van a telefonkönyvedben telefonszámmal, és már a Vibert használja, automatikusan megjelenik neked a Viber programon belül is, és már hívhatod vagy üzenhetsz neki ingyen.

2013. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Viber ***** válasza:

Hi guys!

This is a member of the Viber Team.

I'm here to help!


You don't need to look for people, Viber integrates with your contact list automatically.

Please look under the 'contacts' tab, all contacts that have Viber installed will appear with the Viber badge next to their names.


Thanks,

Viber Team

-------------------------

Hi guys!

Ez egy tagja a Viber Team.

Azért vagyok itt, hogy segítsünk!


Nem kell keresni az emberek, Viber integrálja a partnerek listáját automatikusan.

Kérem, nézze a "kapcsolatok" lapon, az összes névjegyet, hogy Viber telepített jelenik meg a Viber jelvény nevük mellett.


Thanks,

Viber csapat

2013. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dominika91 válasza:
Nekem pl már most elegem van az alkalmazásból, ugyanis hiába jelennek meg a programon belül a névjegyeim, egyikükkel sem tudok kapcsolatba lépni, mondjuk chat formájában, vagy minek nevezik ezt pontosan. Van olyan akiről tudom hogy használja a vibert, mégsem tudok neki írni, vagy hívni őt a viber segítségével, mert a program szerint az ő telefonszáma nem viber-szam.... nem tudom hogyan lehet ezt megoldani,de nem hinném, hogy én vagyok ennyire hülye hozzá. androidos telóm van, sony xperia s.
2014. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!