Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent, a hívásinformáció...

Mit jelent, a hívásinformáció a Nokia 100 mobiltelefonon?

Figyelt kérdés
A férjem mobiljában a hívásinformációknál olyan időpontok és számok is vannak, amikről azt állítja, hogy ő nem hívta és őt sem hívták, és ha egyszer hívta is azt a számot, de többet nem . Én azt gondolom, hogy nem véletlenül írja ki ezeket a hívásokat, de nem tudom bebizonyítani, hogy nem így van.Lehetséges, hogy hülyeségeket, valótlanságokat és időpontokat ír ki a telefonja? És ha igen, mi értelme van ennek a menüpontnak? De azt sem értem, hogy időnként a bejövő hívások és a kimenő hívások összege nem egyezik meg az össze hívásidőtartammal.Ilyen eltérések vannak: hol 00.00.40, hol pedig 00.40.40. Ritka mikor az összesen jó. Nekem nem ilyen telefonom van nem tudom ezek mit jelentenek, csak hát elég bosszantó mert nem hiszek neki, hogy igazat mond.Tudna valaki okosat mondani nekem ezzel kapcsolatban? Nagyon megköszönném!
2013. febr. 16. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már inkább családi kapcsolatok kategóriába tartozik. Ha most még nem is, de nemsokára.
2013. febr. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cseréljetek mobilt egy időre.

Kicserélitek a simet.

Lenullázod a számlálókat.

Aztán meglátod hogy téged hogy gyanúsítgatnak ha nem stimmel valami.

Amúgy ritka türelmes lehet a párod, mert egy ilyen simán lehet ok családon belüli erőszakra, a helyedben nem erőltetném.

2013. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem gyanusitgatom a férjem, hanem tudom, mert bevallotta, hogy 20 éven át csalt engem. A mobil is erre szolgált nála. Önként mutogatta nekem a hívásinfóját és azt hiszem tényleg nem tudja mik azok a hívásinformációk, amik ott vannak benne. Csak a tisztánlátás miatt szerettem volna ha valaki segít ebben, mert elég furcsa. Felhívott engem egyszer és mikor megnézte már öt időpont volt azzal, hogy hívott. Én csak ezt nem értettem, hogyan lehetséges ez.De mindegy,mert mára már ez nem érdekes. Azért köszönöm, hogy valaki válaszra méltatott.
2013. febr. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!