Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitseg, az androidos telefon...

Segitseg, az androidos telefonom valamiert nem mukodik (tobb lent)?

Figyelt kérdés

Tegnap egyszer csak lefagyott az androidos telefonom (alcatel ot 990), kikapcsoltam, majd bekapcsoltam, es az tunt fel, hogy egy csomo mindent atallitott. pl: az idoformatumot, a billentyuzaramnak nyoma sincs, nem mukodik normalisan a home gombom.

A billentyuzarat megprobaltam orvosolni, de nem sikerult. Mikor ki van kapcsolva a kepernyo, es megnyomom a home gombot, alapbol a kezdokepernyomet adja be.

Kesobb rajottem, hogy hivast nem tudok fogadni, mert kaptam egy sms-t egyik ismerosomtol, hogy nem bir utolerni, majd anyukam is mondta itthon, hogy nem birt felhivni. En viszont tudok hivni.

Nem tudom mi baja lehet a telefonomnak.. Egesz ejszaka szet volt szedve, es pihentettem, levirusirtoztam stb. Egyik sem segitett.

Valaki segitsen legyszi :(


2013. febr. 17. 09:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!