Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 Miért szidjátok...

Alcatel OT-995 Miért szidjátok ennyire? Én is azon gondolkodom, hogy ilyet veszek de itt GYK-en is olvasom, hogy szidják de a tulajdonosok többnyire jókat írnak miért?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat,zöld megy! :))
2013. febr. 17. 13:09
 1/5 anonim válasza:
Azért mert nem értenek hozzá, vagy mert nekik jobb van és ahoz hasonlítva ez alul marad...........
2013. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr.Kütyü ***** válasza:
a tulajdonosok nem tudják, hogy baj van a mobillal, mert nincs mihez viszonyítani. A nevén kívűl csak az élettartam a baj. Igazábol nincs vele sok baj.
2013. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szidják? Pont hogy mindig azt látom, hogy dicsérik ezt a telefont, nem is véletlen.
2013. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem ilyen telóm van és SZIDOM! Most ép a netet nézegetem hogy lehet visszaállítani a régi verziót mert ez az ICS 4.0.4. nem vált be.. Próbáltam eladni is,de valahogy nincs rá jelentkező és sokan megakarnak szabadulni tőle.. úgyhogy én nem ajánlom. Amúgy árához képest jó telefon,de nekem pont a fényképezés lett volt egyik lényeges és ez most kb 0! Ez egy zseblámpa lett amióta frissítve lett...
2013. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen telom van és nekem eltüntette az összes médiafájlomat aztán visszahozta és most már megint nincs semmi rajta.
2013. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!