Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 telefonom...

Samsung galaxy s2 telefonom képernyőjét betörtem. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ráejtettem a laptop töltőjét és hát nem reagált semmire, az üvegen se láttam semmit. Aztán úgy esett rá a fény hogy észrevettem h a képernyő alatti rész tört össze. Fekete az egész, ugyan úgy működik csak éppen nem látok semmit. Meg lehet javítani? Mennyiért cserélnek?

2013. febr. 17. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerviz,kb.20.000Ft.Sok sikert!
2013. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy "örököltem" ezt a telefont, az előző tulaj a betonra ejtette le, az üveget kellett cserélni. Az volt 40. Nem fog ez többe kerülni? :S Mert tiszta fekete az egész és ott meg csak egy "üveglapot" kellett kicserélni.

Köszi szépen :)

2013. febr. 17. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
De, ez többe fog kerülni mivel az egész kijelző részt ki kell cserélni (sztem az üveget is cserélni kell ilyenkor) sztem.Olyan 50 biztos lesz mert az én SIII-mam 65-ért csinálták:S
2013. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szerintem üveget nem kell cserélni mert annak (úgy látom) nem lett baja

köszi neked is :)

2013. febr. 17. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

40 lesz ez is.

Az üveget mindenképp cserélni kell, mert az amoledeknél egybe van építve a kijelzővel.

2013. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!