Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Grand X in probléma;valaki...

ZTE Grand X in probléma;valaki más is észlelte már?

Figyelt kérdés
Február elején vettem egy ZTE Grand x in készüléket,amit nagyon szeretek,teljesen meg vagyok mindenével elégedve,eddig csak egy gondom lenne: töltögettem rá pár játékot és néhánnyal úgy jártam,hogy letöltöm,minden rendben,elindul a kezdőképig,ahol a készítő logója van,utána pedig kilép. Van erre valami megoldás,esetleg kompatibilitási probléma,amivel nem tudok semmit kezdeni? Előre is köszi ha valaki válaszol avagy segít!:)

2013. febr. 17. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Párszor leírtam már itt a gyakorin, hogy sok alkalmazás és főleg játék nem fut rajta az x86 atchitektúra miatt.
2013. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!