Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még ilyen telefonra...

Lehet még ilyen telefonra elő- és hátlapot kapni?

Figyelt kérdés

Van egy két éves SE X8 telefonom. Igazából semmi baja, karcolás sincs rajta, mert a megvétel napjától kezdve tokban van, illetve fólia védi a kijelzőt és azt a 3 billentyűt, de mivel lett újabb telefonon, ezért átadnám a barátomnak, de ő csak fekete színben kérné a most fehér telefont.

GSM boltba vigyem a mobilt? Mennyiért cserélik át nekem az előlap árát nem számítva? Nem tudom, hogy megy ez, még nem volt előlap cserém érintős telefonon, de pl. érintőpanelt nem kellene cserélni, így remélném, hogy olcsóbb.


2013. febr. 18. 13:29
 1/2 Osynho ***** válasza:
30%
2013. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, a google-t én is ismerem, de engem FŐLEG az érdekel, hogyha beviszem egy GSM boltban, akkor MENNYIÉRT fogja nekem az előlapot lecserélni feketére, hogyha már eleve viszem neki az előlapot. Mert ha több ezerért, akkor felejtős. Szóval olyan válaszát várnám főleg, aki már cseréltette le érintős telefonjának az elő- és hátlapját és hogy mennyit fizetett ezért. Internetről meg nem akarok rendelni, csak boltban venném meg, ott meg sokszor nincs olyan, amilyet pont akarnék kifutott modell esetén.
2013. febr. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!