Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 302-ről kérdeznék...

Nokia Asha 302-ről kérdeznék pár dolgot (? )

Figyelt kérdés

Most Sony Xperia X8-am van és rá kellett jönnöm, nem annyira jó, mint amennyire mondták. Lefagy, lassú, a közösségi oldalon való üzeneteket nem a megfelelő személynek küldi el, hívás közben vagy kikapcsol, vagy magát hangosítja fel, stb. Decemberben jár le a hűségnyilatkozatom, viszont gondoltam veszek egy kártyafüggetlen Nokia Asha 302-t, amiről már több jót hallottam. :)


Pár kérdésem lenne:

- A híváslistában a Sony külön jelezte az összes hívást, nem tömbösítette, így amikor hívtak volna kétszer, én meg visszahívtam az illetőt egyszer, akkor háromszor volt egymás alatt ugyanaz a szám. A Nokia ezt rendszerezi? Eddig minden telefonomon külön rendszerezte a híváslistát, mellette meg ott volt a szám, ennél kicsit szokatlan, hogy nem úgy van. Annyira idegesített, hogy muszáj vagyok megkérdezni, mert leírást erről nem nagyon találtam. :D

- A másik, hogy az üzeneteket is rendszerezi? Az szerencsére a Sonynál is jó volt, egybe tette az azonos számról érkező-kimenő üzeneteket. Remélem ez itt is így van. :)

- Szintén ezen az oldalon tette fel valaki a kérdést, és elvileg lehet a Facebook-hoz chatet letölteni? Illetve már a freemail szolgáltatása is elérhető?


Végül is a 'marketből' hasonló dolgokat lehet letölteni, amit más telefonoknál gondolom.

- Ha nem bővítitek a memóriát, akkor is elegendő hely jut mindenre, vagy volt már, aki rászorult, hogy bővítse?


Egyenlőre nem is jut más az eszembe, csak szeretnék biztosra menni. Kicsit hosszú lett, bocsi érte, remélem nem kíméltek majd, ha tudtok segíteni. :)


2013. febr. 18. 18:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!