Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy sony xperia u-t....

Vettem egy sony xperia u-t. Csak nem tudom hogy hova kell a játékokat a berakni amit leszedek pL ncore. Rádugom a gépre ott nincs semmi games fájl vagy application mappa. Nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
sony,xperia,u,játék

2013. febr. 18. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az mindegy milyen mappába másolod, a lényeg, hogy megtaláld majd egy fájlkezelővel.
2013. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindegyikbe beraktam és nem találja
2013. febr. 19. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha felmásoltad akkor pedig ott kell lenni.
2013. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem mutatja hogy kell megkeresni mert én csináltam egy mappát games és applications néven nem tudom hogy kell

tesómnak ace van neki csak games mappát csináltam és jó volt

bluetooth meg nem tudnka küldeni mert ismeri fel

2013. febr. 19. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Fejlkező elindít, games mappába belépsz és ha nincs ott semmi, akkor nem másoltál fel semmit. De ha ott kezdődnek a problémák, hogy nem találod a games mappát, akkor szedj le egy fájlkezelőt a playről. Úgy már mennie kell.
2013. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi alapba nincs fájlkezelő de akkor szedek lemert nagyon jó telefon mert csak tegnap kaptam és nem ismerem annyira bluetooth tudod mi lehet a gond mert tesóm ace-t nem ismeri fel
2013. febr. 19. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs bekapcsolva a láthatóság
2013. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig bekapcsoltam.
2013. febr. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!