Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én ugy tanultam, ha kapok egy...

Én ugy tanultam, ha kapok egy uj mobilt, azt 18 óráig tölteni kell. Így van ez még?

Figyelt kérdés
mostani nokia telefonoknál, pl?
2009. szept. 8. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem nokiát vettem most, hanem egy samsung s5230-at, de mondták a boltban, hogy nem kell már úgy tölteni ezeket a telcsiket, hanem simán, ha lemerül, akkor töltöd addig, amíg teljesen fel nem tölt, nem tovább.
2009. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
semmi ilyet nem kell csinálni, de hol az istenben tanítanak ilyeneket?
2009. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régen, még a régi akkukat valóban így kellett feltölteni, de manapság ezeket a modern akkukat elegendő akkor tölteni pár órát, amikor lemerül!


RÉGEN tanulhattad ezt az akkukról, azóta fejlődött a technika és sokat haladt előre a a Világ. :D

2009. szept. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!