Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jön ki a Jelly Bean,...

Mikor jön ki a Jelly Bean, Samsung galaxy Advance-re?

Figyelt kérdés

T-mobilos vagyok és már nagyon idegesítő, hogy a Jelly Bean-ról semmit nem tudni! Hihetetlen instabíl a gyári 2.3-al!

Valaki nem tud infót, hogy a T-mobile mikor hajlandó kiadni? Hallom, hogy már a függetlenekre kiadták! Ha kifüggetlenítetném a telót, már akkor jelezné is? Mit csináljak már mert elhasználom már a telefont mire kijön rá, ezzel a 2.3-al egy nagy rakás.....


2013. febr. 19. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Van már Jelly Bean, én egy hónapja használom.


[link]

2013. febr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is T-s.
2013. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nekem se a Kies sem a Wifi nem jelez semmit! Mit csináljak???
2013. febr. 20. 00:04
 4/10 A kérdező kommentje:
A kies a legfrissebb, wifin sem jelzi, hogy lehet neked már Jelly bean rajta? Hogy csináltad? Rootolva van?
2013. febr. 20. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Olvasd végig amit linkeltem. Nem véletlen van ott.
2013. febr. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végig olvastam,de a kies akkor sem jelez semmit, z oroszt mwg nem akarom rátenni mert azt mondják rossz
2013. febr. 20. 13:24
 7/10 A kérdező kommentje:
Azzal semmit nem segítettél, hogy dobtál egy linket, ezt már máshol is megtaláltam, ha nem disznek vagy csak itt és tényleg segiteni szeretnél akkor légyszives magyarázd már el, hog frissítettél? T-mobilos és gyári állapotú a tiéd? A kies, sem az ota sem jelez semmit.
2013. febr. 20. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna, látnád, hogy Odin kell hozzá, meg a letöltött firmware. Odint elindítod, telefon download mode-ban, (ahogy le van írva), betallózod a letöltöt fájlokat, start, és kész. Ha meg neked ez nem jó, akkor vársz a magyarra. Nekem remekül üzemel az orosz, rootoltam, kernelt is cseréltem, minden fasza.
2013. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt kies-ről... Szerintem hagyd.
2013. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem merek neki kezdeni mert nem értek hozzá! A hivatalos magyar frissítésről senki nem tud semmit?
2013. febr. 20. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!