Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y200 vélemény?...

Huawei ascend y200 vélemény? Huaweiról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont venni.
2013. febr. 19. 21:20
 1/9 anonim válasza:
Nekem huawei a telóm is es a tablagepem is es semmi bajom veluk. Sztem nyugodtan vedd meg
2013. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés RAM, ha már tele akkor bezárja az aktuális alkalmazást, egy komolyabb honlapot nem tudsz megnyitni vele.
2013. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát én van olyan hogy vagy 10 honlapot megnyitok mégsem fagy le vagy zárja be az alkalmazást...
2013. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hulladék
2013. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem g300 van, teljesn meg vagyok vele elégedve, sorozatokat is szoktam rajta nézni, wifi soha nem dobott még le, játékok is szépen futnak. Szerintem vedd meg nyugodtan.
2013. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legjobb teló, megéri az árát!, igaz, úgy látszik, h nem, mert olcsó, de megéri:D
2013. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jó telefon! a kategóriájában a legjobb!

a kijelző szép, olyan benne, mint amilyet az iPhonokba szoktak tenni! [olvass utána nyugodtan :) ]

a RAM kevés, de roottal megoldható!

csak nézz utána!

de megéri!

2013. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Összességében én nagyon elégedett voltam, bár egy nagyobb RAM elfért volna, jól is jönne, de ne akarjunk a kákán is csomót keresni, nagyon össze van téve a teló, meglepően gyors, nagyon jól optimalizálták a kínaiak! Ha nem szolgáltatónál vesszük, akkor nagyjábal 30-40 ezer forintért szerezhetó be a készülék, ennyiért nagyon megéri! :)
2013. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

Azóta már beszereztem és már lassan fél éve használom.

Elégedett vagyok!

A RAM tényleg kevés csak nem tudom mi az a rootloás... :(

2013. jún. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!