Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy mini 2. ön...

Samsung Galaxy mini 2. ön hogy lehet saját sms hangot beilleszteni?

Figyelt kérdés
Több ilyen hozzászólást néztem már.minden hol az van írva hogy egy notifications nevü mappát kell csinálni és a dalokat oda be kell másolni.Állítólag onnantól be lehetne állítani bármilyen sms hangot.igen ám de ha rálépek egy zenére bármelyik gombot megnyomom nincs olyan hogy másolás.Csak annyi hogy törlés,átnevezés.Tud valaki valami okosat mondani mert már az idegeimre megy:(köszi

2013. febr. 20. 14:07
 1/3 anonim válasza:
haha meg nem erkezett valasz-! passz am nekem szamszung galakszi essharom minim van!
2013. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
RingDroid
2013. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első válaszolónak:tanuld meg az angol nevét te agyfarok,másrészt nem hencegni kéne hanem segíteni a kérdezőnek, ha még egyszer hencegsz és nem válaszolsz esküszöm kitiltatlak erről az oldalról te első válaszoló

Kérdezőnek:szerintem próbáld meg letölteni a file manager appot ott talán át tudod másolni abba a mappába :)

2013. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!