Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galasy Ace vagy Nokia...

Samsung Galasy Ace vagy Nokia Lumia 610 . Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy pár hónapos Lumia 610-esem . Semmmi problémám nincs vele ,csak csábítanak az Android-os alkalmazások . Megérné lecserélni egy Ace-re ?

2013. febr. 20. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod.. attól függ beszámítják e és mennyiért vagy el tudod e adni jó áron. nekem samsung galaxy ace-m van, és az elő pillanattól kezdve a legjobb telefnnak tartom. az meg mellékes, hogy én egész nap nyomkodom, és naponta, másfél naponta töltöm... de am ha mindenképp szeretnél androidosat akkor ez a legjobb :D
2013. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából tesóm most akar telefont venni és akkor így elcserélném majd vele. De még ő se tudja ,hogy milyen telefont szeretne..
2013. febr. 20. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ár érték arányban az ace az egyik legjobb de attól függ milyen android alkalmazásokra gondoltál. Mert az ace ahhoz még gyenge hogy néhány komolyabb alkalmazást elvigyen.
2013. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de igen igazad van 3. :D nem minden fut el rajta..

(1. voltam)

2013. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már el akarnád cserélni egy androidosra azt ne az Ace-re tedd. Elég régi modell, amikor kijött akkor is egy elég gyenge középkategóriás telefon volt. Már 2 év is volt nála jobb telefon hasonló áron/olcsóbban és most is van.
2013. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ace azért nagyon messze van a legjobb ár érték aránytól...


Sőt az egyik legtúlárazottabb telefon manapság ês ezzel együtt az egyik legelavultabb...

2013. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!