Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt a telóm vagy mibaja...

Meghalt a telóm vagy mibaja lehet?

Figyelt kérdés

A minap lemerült a telóm aztán amikor haza értem töltőre tettem 1 óra mulva lehúztam a töltőről mert mentem bevásárolni és gyorsan a táskámba tettem (kikapcsolt állapotban volt még mindig és töltés alatt is!) aztán valószinűleg benyomódhattak a gombok rajta és vmi downloading modba kapcsolt a teló...nemtudtam kilépni belőle így kivettem az aksit vissza tettem és hiába nyomom a bekapcsoló gombot v bármit nemcsináll semmit!Milehet a baj meghalt? magától?lehetséges ez? Garancia már sajnos nincs... egyébként nemvolt annyira öreg teló szóval nemértem!

Samsung GT-I 5800


2013. febr. 20. 18:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát... nem tudom. Sajnálom. Temetés mikor lesz?
2013. febr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi --" Ez a telefon sokat jelentett nekem mivel szinte egyáltalán nincs pénzem újra és amikor ezt vettem akkor sem volt!Nagyon olcsón jutottam hozzá szóval használt volt és örültem neki nagyon!Szívemhez nőtt szóval örülnék ha nem itt "viccelődnél"!
2013. febr. 20. 19:09
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán ajánlatos az okostelókat teljesen lemeríteni,nem tesz jót nekik.

Mennyi idős a telefon?

Ha kikapcsolva töltőre teszed,tölt?

2013. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem tölt illetve nem kapcsol be stb viszont melegszik a teló v is az aksi de ezt tudom h "normális" mert mindig csinálta és ne maz aksi a hibás mert kicseréltem és akkor sem indul!
2013. febr. 20. 21:02
 5/27 A kérdező kommentje:
A teló nincs 1 éves ez volt az első alkalom hogy lemerült
2013. febr. 20. 21:02
 6/27 anonim ***** válasza:

A saját töltőjével töltötted?

Mert idegen töltő tönkre vághatja.

Igazából nem tudom,mi lehet,ha új akksival sem megy,be kellene vinned szervízbe,v. egy GSM-be,sztem ingyen is megnézik,aztán megmondják mennyi lenne javítan,vagy érdemes-e egyáltalán.

2013. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
GSM-be?Nemnagyon értek ehhez...Igen saját töltője adatkábelje stb...
2013. febr. 20. 22:01
 8/27 anonim ***** válasza:
GSM=Akármilyen "telósbolt",tudod,ahol telefonok vannak a kirakatban,használt,meg új is.:
2013. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hááát van a városban egy két használt telós üzlet de én úgytudom h azok nemigazán értenek ezekhez...
2013. febr. 20. 22:17
 10/27 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér,jobbat nem tudok.

Igazából sztem ahogy a kérdésben fogalmaztál,meghalt,de hátha kifogsz vmi szakit,aki újraéleszti.:D

2013. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!