Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉG! Letörlődött minden...

SEGÍTSÉG! Letörlődött minden a telefonomról, vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés
Android, leszedtem egy programot aztán egyszercsak kiirta hogy minden törölve lett a telefonomról.

2013. febr. 20. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint, elmagyaráznád, hogy mi történt? Mit írt ki? Valami??? Mert így elég nehéz látatlanban segíteni... :/
2013. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felraktam egy appot ami nem az volt aminek írták. Kis idő múlva kiirta hogy minden törölve lett. Megnéztem és tényleg... Tudom hogy nem lehet ilyeneket visszaállítani csak úgy de azért hátha mégis tud valaki valamit. Illetve 20-30k ér Pesten meg tudják csinálni de az kicsit drága. :/
2013. febr. 22. 20:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ha kell az alkalmazás elemezni akkor el tudom küldeni. (Csak telepítve veszélyes erre rájöttem. )
2013. febr. 22. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha el tudod küldeni, akkor az jó lenne.... :)
2013. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!