Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VIP-Phone vagy GSM Line?

VIP-Phone vagy GSM Line?

Figyelt kérdés
Melyik cég megbízhatóbb, hol érdemes telefont venni?

2013. febr. 20. 23:14
 1/4 Roland921026 válasza:
Én mindkettő cégtől rendeltem mindegyik megbízható. Figyelni kell mi hol olcsóbb és ott kell vásárolni.
2013. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Roland921026 válasza:
Habár VIP-Phone nál nagyon böszmék a ügyintézők.
2013. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ezeknél és a hasonló olcsónak tűnő cégeknél körültekintően vásároljunk, a telefon oldalán a leírásokat és az általános feltételeket az internet oldalukon az első betűtől az utolsóig körültekintően figyelmesen olvasd el.


GSM Line-ról saját tapasztalat:

- Az árnál figyelj, a meghirdetett árak általában olyanok amin nincs magyar nyelv. Magyar menüs készülékeket magasabb áron adják. Első vásárlásomnál a boltban derült ki számomra, hogy a magyar menüs változat párezerrel drágább, pedig interneten is kiírták.

- A készülék átvételekor nézz bele a csomagba, minden rendben megvan-e. Nekem sikerült egyik vásárláskor otthon észrevennem, hogy a töltő konnektor csatlakozója valami teljesen idegen, itthoni konnektorokhoz nem használható volt.


Ennek ellenére, mivel tudtam mit veszek, a konnektoros esetnél pedig volt egy saját Nokia töltőm ami az új telóra is jó volt, nem panaszkodom.


- VIP-Phone: itt nem vásároltam, de interneten rákeresve van róla jó értékelés is és nagyon rossz is. Szóval mint minden olcsónak tűnő webáruháznál, csak körültekintően, mindent előre kikérdezni tőlük vásárlás előtt!!!

Persze mindenhol vannak elégedett és elégedetlen ügyfelek, és tudjuk, hogy még ha az elégedettek vannak is többen, akkor is az elégedetlenek a hangosabbak.


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


[link]

2013. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha nem személyesen veszem meg, hanem megrendelem akkor elvileg nincs mitől félnem, mert 8 munkanapon belül, ha visszaküldöm, kötelesek visszafizetni az árát (elállási jog)
2013. febr. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!