Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy fulhallgazot/headse...

Vettem egy fulhallgazot/headset-et, tel. -os boltban. Utangyartott, de allandoan kiesik a fulembol. Ez normalis?

Figyelt kérdés

nagyon idegesuto.

fejhallgato nem jonn esetleg amit nem kell fulbe dugni?


2013. febr. 21. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj ragasztószalagot! A fejhallgatók egyikét sem kell a fülbe dugni. Agybadugós fülest próbáltál már?
2013. febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szikszalag megoldja a problémádat...

egyébként akk nagy a füled :P

2013. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha ha -.-...voltam most egy telos boltban, gyarit beleprobaltam es telj.en jo, szorul a fulemben..

de meg dilemazzom, fejhallgato nem jobb e, esetleg vki tapasztalat?ha jobb, miert/mitol , mint a fulhallgatok?

2013. febr. 21. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az alsóbb kategóriát nézzük, akkor ott a fülhallgatók lényegesen jobbak. Kevesebb szűrődik ki / be a zenéből és a hangokból.

Személy szerint gáznak találom, amikor az ember nyakában ott a nagy fejhallgató.

2013. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lattam mar kisebb fejhallgatot is :)

szoval akkor csak a kinezetben van kulonbseg , nem tud tobbet a fejhallgato , mint a ful..?

amit irtal aszerint erdemesebb a fulbedugosat venni.

2013. febr. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!