Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom bekapcsolni a 3D...

Hogyan tudom bekapcsolni a 3D nézetet? OT-995

Figyelt kérdés

Telenorba vettem, ICS van rajta. Amit ír a használati, olyan nincs, úgy nem lehet bekapcsolni.


Köszönöm.



2013. febr. 21. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen 3D nézetre gondolsz?
2013. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre:


[link]


Most ilyenem nincs.

2013. febr. 21. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem. Ez volt 2.3-nál a kezelőfelület (ha jól tudom ez az spb lenne, Playről letölthető). 4.0-nál viszont ezt kivették és a gyári androidos felületet használják.
2013. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, akkor nem használod az SPB Shell-t.

A gyári holo jobb, és optimalizáltabb.

2013. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit még szerettem volna, hogy nem véletlenül szedték ki.A SPB is hardverigényes, meg az ICS is.A kettő együtt már valószínűleg sok lett volna a telefonnak.Az időjárás része szegényes, alig van magyar város, amit ismer(pest, kecskemét, pécs, szombathely, debrecen, sopron, győr, csak pár nagyobbat ismer, de abból sem az összeset), sok lap, és egy rakás 3D widget kipakolása után akad, mint annak a rendje, stb.És még csak nem is szép, bár lehet, hogy csak én untam meg 10 perc után...
2013. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!