Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom visszaálitani a...

Hogyan tudom visszaálitani a gyári romot?

Figyelt kérdés

Azt halottam hogy az oldinnal vissza lehet rakni ,de hogyan?

Valaki leirná vagy linkelne. A telefon :galaxy mini2



2013. febr. 21. 14:07
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem galaxy gio-m van, ami nem áll messze a mini2-től. USB kábellel csatlakoztatod a géphez a mobilt, megnyitod az odint, a telefont downloading módba teszed (gio-nál home gomb+bekapcs gomb+ hang le gomb nyomva tartva), és az odinnál behelyezed az előzőleg samsungmobile.com oldalról letöltött gyári romot és rányomsz a START-ra. innentől már csak a gép dolgozik... Ha 100% van akkor lehúzod a telefont a kábelről és működni fog! SOK SIKERT!
2013. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Irtad hogy behelyezem az elözöleg letöltött cuccot. Igen eddig értem csak hogy Hová kell behelyezzem? A PDA-hoz??
2013. jún. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!