Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » N95-ösön hogyan kell beállítan...

N95-ösön hogyan kell beállítani a "térképek" menüpontot h működjön is a GPS?

Figyelt kérdés

Maploaderrel feltöltöttem a térképeket. Nokia Maps 3.0-át raktam fel. Van térkép frankón működik de sehogy sem kapok GPS jelet. Folyton fel akar csatlakozni a netre és a bluetoot-on keres más készülékeket. Nem tudok felcsatlakozni mert még nincs kifizetve a számlám de legjobb tudomásom szerint a GPS ingyenes. Mellesleg Pannonos vagyok ha ettől függ valami.

Előre is köszi


2009. szept. 9. 01:46
 1/2 anonim válasza:
Inkább telepits rá egy Garmin mobile XT progit,a nokia maps a netet használja,hogy hamar meglegyen a pozició,de a Garmin progi 100% netmentesen működik.nem nagyon érdemes a nokia maps-el foglalkozni
2009. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:) Azóta már sikerült megoldanom elég régen posztoltam ezt a kérdést de nekem is Garminom van és műxik.

Köszi

2009. okt. 31. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!