Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-nek mi az értelme?

Iphone 5-nek mi az értelme?

Figyelt kérdés

200.000 ft-ért akarják rásózni az emberekre,miközben 150.000-ért már 3 szor jobb,nagyobb kijelzőjű, minőségibb anyagokból összerakott telót leht kapni.


pl xperia z,de még az xperia p is 2 szer jobb az iphone 5 -nél


2013. febr. 21. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk jóval drágább az Iphone 5, de szerintem nincs értelme megvenni egy hétköznapi embernek, aki nem használja ki teljes mértékben, ebben az esetben villogásra jó.Én egy Sony xperia tipo tulajdonosa vagyok és én sem tudom teljes mértékben kihasználni és nem irigykedem csak hihetetlen, hogy léteznek emberek, akik képesek ekkora összeget kiadni csak egy mobilért.
2013. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de épp arról van szó hogy 50.000-rel kevesebbért,3 szor jobb telefont lehet venni.ami jobban is össze van rakva,akkor miért vesznek az idióták iphone 5-öt?


az ilyenek egyszerűen nem normálisak

2013. febr. 21. 16:30
 3/10 anonim ***** válasza:
azért mert divattelefon, azt , hú de vagány vagyok, mert ÁJFÓN 5ÖM van nekem, eziigen! Meg nem tudják hova elgórni a pénzüket
2013. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nembeszélve arról, hogy iPhone-t is Kínai gyerekek rakják össze...
2013. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%

Valószínűleg még az életetekben nem volt a kezetekben Iphone...

De kívánom azt,hogy ne is legyen:)

2013. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ratyi vagy, 2 rokonomnak is iphone-ja van, de nem látom benne az értelmet , hogy minek olyan drágán adni. Nem azt mondom hogy , szar telefon, mert egyáltalán nem az, de akkor is . ez már túlzás.
2013. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez parttalan vita. Ennyi erővel meg lehet kérdezni, hogy egy BMW-nek, Mercedesnek mi az értelme? Egy drágább háznak mi az értelme? Költségesebb utazásnak mi az értelme?

Érted Kérdező?

2013. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utlsó válaszoló. egy bmw nek van értelme,mert JOBB mint a suzuki. egy jobb háznak van értelme,mert nagyobb,és jobb mint az olcsóbb.


de az iphone 5 nek NINCS értelme,mert 2* annyiba kerül mint pl az xperia z ,viszont az xperia z sokkal jobb érted már válaszoló ?

2013. febr. 22. 17:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt nem csak arról van szó, hogy melyik termék a jobb, hanem arról, hogy a fogyasztó nem feltétlen reálisan gondolkodik egy-egy beruházásnál; nem csak a minőség játszik sok esetben, hanem a népszerűség, külsőségek, személyes preferenciák stb.
2013. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

pontosan ez az.. én ezt tartom szánalmasnak amit te is mondtál.


hogy valaki csak a népszerűség,meg stb miatt veszi meg a drágább,de rosszabb telefont. menőzik nézzed má h milyen iphone van nekem blablabla kifizetett érte 250.000 ft-t csak hogy menőzzön vele,merthogy másra nem jó. hiszen sok telfon van ami olcsóbb és jobb

2013. febr. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!