Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi a különbség a...

Szerintetek mi a különbség a két xperia u között?

Figyelt kérdés
[link] ez a az egyik [link] ez meg a másik elméletileg ugyan az de a másik még is drágább pedig egy helyen árulják

2013. febr. 21. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük! Elég komolytalannak tűnik az oldal ilyen szarvas hibával.
2013. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a hálózatnál az egyiknél kérdőjel van szerintem az nem kártyafüggetlen
2013. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyik gyárilag kártyafüggetlen...ez a drágábbik, a másik meg ???-et kapott a hálózaton, tehát valószínűleg valami kókányolt független darab lehet külföldi lokalizációval(angol, német, osztrák a legjellemzőbb)
2013. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ooo köszi akkor vélhetőleg inkább nem itt veszem meg
2013. febr. 21. 15:51
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Az összes gsm bolt így dolgozik. 2 árral. Az egyikből kiszedik a tartozékot, miután bejön romániából, majd kifüggetlenítik, így a gyári garancia nincs hozzá. A másik elviekben gyári garis, és nem szedik ki a tartozékot, bár én soha semmit nem vettem, és nem is fogok venni ilyen sufni boltból.
2013. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"nem fuggetlen" mar csak azert nem lehet, mert 1. Ket perc kideriteni melyik halozaton log, 2. Kiirnak, hogy melyik halozathoz van kotve.Ha nem is feltetlen romaniabol, a kornyezo orszagok egyikebol szarmazik.Bar anno a fuggetlen(itett) omnia 7-esem eredetileg angol orange halozatot hasznalt, mielott mo-ra kerult.mar csak azert is mert angol szabvany tolto jart hozza, bar legalabb ingyen kaptam hozza eu-s atalakitot, a tobbi tartozek, adatkabel is, fules is gyari volt.sok multja lehet az ilyen teloknak.Lopott, tiltott volt kulfoldi halozaton, leesett a kamionrol, stb.Nincs semmi baja, lehet hasznalni itthon rendesen, bar sosem tudni.Gyari gari nincs hozza, csak a bolt szokott x honapot-evet vallalni, de oszinten, azzal kb a segged kitorolheted.illetve a hivatalos updatenek igy perec ha lenne hozza, max flashtool.a gyari függetlennel viszont szemezhetsz, ha akarsz.
2013. febr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!