Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb androidos telefon ami még olcsó is?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az olcsó? 25k-ért Xperia tipo, 50k körül Xperia U, kicsit drágábban sola, 60k körül Xperia P, és igazából még drágábban is szinte csak Xperia jöhet szóba, csak felsőkategóriában van jobb a Sony-nál.
2013. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az xperiák közül melyik a legjobb szerinted? és tudnál egy a sony-nál jobb,felsőkategóriás telefont? :)
2013. febr. 22. 15:40
 3/4 anonim válasza:
ez az oldal tele van Sony mániásokkal... én a héten vettem egy prestigio 4500-át egy sony xperia sola és e között vaciláltam. nem bántam meg a választást....
2013. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Nem Sony mániásokkal, hanem akik tudják, hogy mi a jó. Persze lehet van pár jobb telefon a kis márkák közül, de az az 5-6 nagy márka közül Sony csinálja a legjobb telefonokat.

2013. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!