Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Légyszíves Valaki segítsen!...

Kiskovkisov kérdése:

Légyszíves Valaki segítsen! Van egy sony xperia x10i 2.33 szoftver van rajta, a legfrisebb hivatalosan, én abban szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan lehetne újabb szoftvert, vagy hallottam itt rom meg ilyen mindenféle szoftverfrissitésekről?

Figyelt kérdés
valami egyszerű megoldást vagy egyszerűbb leírást ,valaki vagy linket

2013. febr. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
X10-re a 2.3.3 a legújabb android, persze vannak hozzá ettől sokkal újabb romok is de azokkal nem lesz teljesen akadásmentes/stabil. Nekem is volt régen x10-em de én eladtam mert nem valami jó.
2013. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi én is így gondolom ,de esetleg nem tudnál segíteni ebben a rom kérdésben ?
2013. febr. 21. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, nemnagyon, nézz utána google-n keresztül, biztosan van részletes leírás.
2013. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz frissebb szoftvert? Az én X8-amon "csak" 2.1 van, és így is jól működik!
2013. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!