Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő? Fordulhatok a...

Mi a teendő? Fordulhatok a fogyasztó védelemhez?

Figyelt kérdés
2012 dec. 05.-én vásároltam egy telefont,50 ezer forintért.Karácsonykor vettem elő először,majd ekkor felfedeztem,hogy hibás(nem kártyafüggetlen).Csak 2013. Jan. 03.-án tudtam visszaküldeni.Ekkor azt mondták,kielemt ügyfélként kezelnek,max 2 hét.de ha minden jól megy,jövő héten nálam van a telefon.Hát nem lett.Húzták az időt,a MEP (függetlenítő kódot) elbaszták,ami miatt letiltotta a telefon az alaplapot.Ez azt jelenti,hogy kell nekik venniük egy új alaplapot.Na,ezt elintézni kb. 2 hét volt.Jan 31.-én megrendelték,és furcsa módon,a mai napig nem érkezett meg.Nos,ez engem nem érdekel,mert akkor cseréljék a telefont,de azt mondták,hogy ezt nem tehetik,mert többe kerül,mint egy alaplap,blablabla.Még én örüljek,mert hogy a szervíz(aki elbaszta a mep kódot),azt állítja,hogy én okoztam a tiltást.Pedig egyértelműen ők,hisz először még azt nyilatkozták,mikor megnézték a telefont,hogy pár nap múlva kész,mert megkapták a kódot,és már be is írták.Aztán kiderült,hogy mivel elkúrták a kódot,majd ezt rám akarták fogni.Na már most,6 hete ott van a telefon.még sincs semmi változás.Most meg felajánlottak nekem egy cseretelefont.Egy teljesen alaptelefont.Kb 5 ezret ér.Hát bocs,én 50 ezerért nem egy 5 ezres fos szart vettem.Szóval,mit kell most tennem?

2013. febr. 21. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egyezkedj kitartóan, mert a FVH is nagy ívben leszarja, meg rohadt hosszú idő. Egyáltalán vannak megfelelő papírjaid? Szolgáltatónál vdetted a telefont? ...
2013. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rossz a telefon, akkor cserélniük kellene..

Anno az S2-m meghalt, nem kapcsolt be. Nem én rontottam el. 1 év után magától meghalt. Bevittem a T-hez, mert T-s volt, és bevitték, és rögtön azt mondták, hogy cserélik a készüléket..

Ha inkább alaplapot rendelnek, minthogy telefont cserélnek, akkor az valami GSM bolt lehet.

2013. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gsm bolt hát.A kedves Gsm-lineos kollégák azok.....
2013. febr. 23. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!