Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A közeljövőben tervezek venni...

A közeljövőben tervezek venni egy mobil telefont. Egy BlackBerry 9790-ben . Gyárilag kapok hozzá fülhalgatót és adat kábelt esetleg memória kártyát?

Figyelt kérdés
Mert a t-mobilnál csak töltőt ír.

2013. febr. 21. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Az összes BlackBerry hulladék. Ne vegyél.

Androidost nézz inkább.

2013. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
épp azt akarom lecserélni. Nekem annyira nem jött át.
2013. febr. 21. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi nem tudjuk garantálni hogy amit te megveszel ahhoz mit adnak. Menj be a boltba, és érdeklődd meg, esetleg kihozzák dobozostul és belenéztek eggyütt.
2013. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából olyannak szántam a kérdést aki már esetleg vett ilyet az említett szolgáltatótól.
2013. febr. 21. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már vett is valaki ilyet, nem számít, változnak a kiszerelések, kínálatok.
2013. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kapsz adatkabelt,toltot,fulhallgatot,dobozt,cdt,torlokendot,leirasokat...


elso-azert,mert nem ertesz a mobiltelefonokhoz meg ne verd magad...

egy otvar jatekplatformot(android) egy uzleti felhasznalasra keszult rendszerrel (bb-bis-bes) osszehasonlitani majd azt lesz@rozni nem vall tul nagy ertelemre...

:)

2013. febr. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt a választ vártam, köszönöm !
2013. febr. 22. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
En 9780-t vettem a T-Mobile-tol kb 1 eve, volt benne termeszetesen tolto, egy tok (amibe egyebkent nem fert bele a telefon ugyhogy ujat kellett vennem), fulhallgato, 2GB memoriakartya, egy CD meg egy adatkabel.
2013. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!