Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan rootoljam a 6.1.1....

Hogyan rootoljam a 6.1.1. B.154 buildes Sony Xperia P telefonom? Persze flastool nélkül semmi telepités csak egy rootolo programot akarok kérni ami bitosan müködik remélem ebben az ügyben kapok segítséget.

Figyelt kérdés
Nem akarok olyan hozászolást kapni hogy xda-n megtalálod már olvastam azokat de ott flastoolal írja és én nem akarok annyira belenyúlni a telefonba!

2013. febr. 21. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod megcsinálni akkor mi a kérdés?

Ha viszi a Flashtool, akkor azzal kell.

Nem lehet csak kicsit rootolni, vagy van vagy nincs.

2013. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te nem èrted flashtoolal nem akarok belenyulni van olyan romboló is ami 1-2 kattintástól ám találtam is de az èn buildemhez nem jo
2013. febr. 22. 11:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Na kijavítom az elöbbi írásom mert mobilrol írok ès átjavitotta. Szal te èrtelmezed fèlre mert vannak olyan programok amivel 1 kattintással meg lehet rootolni az xperia p-t ès az èn tipusomon megcsinálom ujra indul de nincs ott a superuser, ès utána olvastam a flashtool megoldást de az számomra nem jo most cserèlgessem erre meg arra a buildre a telom azèrt nem teszem tönkre a telefonomat. Ès ezèrt kèrnèk valami hasznos rootolo progit mert biztos h van hozzá ès valaki biztos tudja
2013. febr. 22. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az XDA-n a flashtool-os módszert javasolják, akkor hidd el nyugodtan hogy az lesz a nyerő.

Valószínűleg arra a frimware-ra még nincs egy klikkes root. Ha lenne, ott megtaláltad volna.

Ezzel jár. Ha nem akarsz belenyúlni akkor ne tedd.

2013. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!