Hallode kérdése:

Viber aktiválás?

Figyelt kérdés
ha egyszer már aktiváltam a vibert, de letöröltem és újra felraktam, akkor hogyan lehet ugyan arra a számra visszaállítani?

2013. febr. 21. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az aktivalo koddal, amit kuldtek neked sms-ben.
2013. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, de először a számot kéri
2013. febr. 21. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
írd be ugyanazt a számot és ugyanazt a kódot fogja küldeni mint legelőször.
2013. febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig az volt a gond, hogy odaírtam a 06-ot is amit nem kellett volna. Ez már megoldódott de viszont kértem már 7-8 kódot és egyiket se fogadja el, még azt sem, amivel 2-3 hónapja regisztráltam.:s
2013. febr. 23. 11:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Töröld a viber adatait az alkalmazáskezelőben, majd kezdd elölről, kiválasztod a körzetszámot, ha automatikusan nem akarja(+36, csak megtalálod a listában), majd a számodat kötőjel és 06 nélkül leírod.(A +36 van a 06 helyett)az első két karakter a szolgáltatód hálózati azonosítója (20/30/70), majd a számod.Talán így menni fog.
2013. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem ugyanez a bajom.

Deaktiváltam magam és most nem tudom aktiválni.

nincs meg az első sms amiben a kódot kaptam

most meg nem kapok új kódot, milliószor próbáltam már..

Neked megoldódott?


Kérlek segítsetek!!

2013. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
töröld le teljesen a vibert a mobilból, majd rakd újra és ha beírod a számodat (06 nélkül!) akkor kiküldik az új kódot és jó lesz. Nekem így sikerült, remélem segítettem:)
2013. márc. 12. 17:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam, hogy eltávolítottam, még az írmagját is kiirtottam. Egy napot vártam és újra telepítettem. Telefonszám úgy beírva ahogy kell és meg is jött a kód. Amit BEÍR saját magának a program. Ezek után nyomtam egy "tovább"-ot. Azt mondja, hogy nem jó a kód, és ezzel nem is engedett belépni. És dob egy angol nyelvű szöveget, Fordítom, mire kiderül, hogy csak úgy tudom belépni (majd holnap, újabb telepítés és 24óra múlva), ha az sms-t elolvasom és bezárom az sms alkalmazást. Akkor mi a jó anyjának írja be automatikusan a program? Direkt kiszúrásból????!! És aki nem tud angolul, annak meszeltek. Mert a programnak van még latin nyelve is, de magyar az nincs. Nagyon jó alkalmazás, ez tény. De! Ennyi idő alatt (egy nap), telepítek kb 500 Skype programot, a mindenki által annyira szidott Windowsra.
2013. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 goBender válasza:

Az alapproblémára nem, de egy nagyon hasonlóra tudok megoldást/nekem működött. Tehát az én alapproblémám volt:


1. vibert telepítettem, aktiváltam.

2. factory reset

3. vibert telepítettem, aktiválni akartam, de nem küldte a kódot tartalmazó sms-t


végül, ami megoldás működött:


1. Egy adathelyreállító program segítségével sikerült visszaállítani a régi (eredeti) "SD_kártya/viber/.viber" fájlt és lementeni.

2. vibert letöröltem (adatok törlése, uninstall, sd kártyáról viber mappa törlés)

3. viber telepítése (lehet itt érdemes várni 24 órát)

4. A lementett ".viber" fájlt bemásoltam a helyére (SD_kártya/viber/). FONTOS: az egész módszer csak akkor működött, ha nem indítottam el a vibert, csak a 4. lépés után! Ja, és ekkor még az SD_kártya/viber/ mappa nem létezett, tehát ezt létre kell hozni.

5. viber indítása. Ekkor még mindig kérte a telefonszámom. megadtam, egy pár másodperc eltelte után, még mindig nem küldte az smst, viszont beléptetett a régi "account"-ommal.

2014. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok!Nekem is felmerült egy kis probléma a viber-rel!Újra kellett telepítenem utànna beírtam a telefonszámot de nekem sem jött a kód kicsit vártam,majd úja beírtam de semmi,kb 25percet vártam majd újra beírtam a számot majd a tovább lehetőségre kattintba már nem lèpett tovább csak annyit írt ki hogy Hiba és azòta is ezt írja!Remélem tudtok segíteni!Köszönöm
2015. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!