Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S vélemények?...

Sony Xperia S vélemények? Megéri még?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most szeretnék új telefont venni, és érdekelne, hogy a Sony Xperia S még mindig csúcstelefonnak tartható-e? Tudásban maximálisan eleget tesz nekem, de vajon 2 év múlva is versenyképes lesz a tudása?


Nem akarok 100 ezer forint felett venni telefont, igazából az érdekel, hogy a 100.000-es kategóriában van-e ettől jobb telefon? (szebb biztos van, de külső nem számít, ez nem egy nő :D)



2013. febr. 22. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább Xperia SL.

Annak is örülj,ha 2 èv után még hibátlanul működik,am akkorra már középkategória alján lesz kb.

2013. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Xperia S helyett nehogy vegyel SL-t, mert csak dragabb, de igazan semmi ertelme nincs. De en a helyedben egyebkent is varnek inkabb, ez a telefon mar felsokategoriasnak sem tekintheto, mert ott >SZERINTEM< mar alap a 4 magos proci (vagy esetleg a 2 magos Snapdragon S4), ebben meg egy 2011 eleji SOC dolgozik.


Ezen kivul 100e korul mar van HTC One X, abban pedig szerintem mindenki egyetert velem, hogy az jobb mint az Xperia S.

2013. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az SL-nek jobban optimalizálták az energiafelhasználását,és a kamerája is jobb képeket csinál a tesztek alapján,valamint túl sokat nem számít a +200 Mhz,de a tesztekben az SL jobb az S-nél.Árban pedig mindkettő 80 körül van.
2013. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Xperia S még mindig a legjobb ennyiért. (80000)

És az Sl szerintem megéri azt a + néhány ezer forintot, mivel 200 mhz-el nagyobb az órajele.

2013. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!