Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2-t (4. 0.3)...

Samsung galaxy s2-t (4. 0.3) lehet frissíteni újabb verziòra Kies-sel? /többi lent/

Figyelt kérdés

Van egy galaxy s2-m.

4.0.3 van rajta. Van már rá újabb verziò?

és ha frissíteném kiessel, elvesznének azok a programot, képek, stb, amik most rajta vannak?


2013. febr. 22. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A Samsung i9100 Galaxy S2 Android 4.1 Jelly Bean frissítése februártól lesz elérhető. A frissítés a belső 12 gigabájt belső tárhelyet 11 gigabájtra viszi, ezt az 1 gigabájtot pedig a rendszer partícióhoz teszi, ebből kifolyólag az update legalább egy óra lesz, tehát csak teljesen feltöltött akkumulátorral szabad nekilátni majd a műveletnek. A frissítés csak Kiessel lesz letölthető, OTA módon nem, épp az újrapartícionálás miatt.

Az update olyan újdonságokat hoz ICS-ről JB-re váltáskor mint a továbbfejlesztett főképernyő, a szebb és gördülékenyebb görgetés (köszönhetően a Project Butternek), gyárilag előre telepítve megtalálható lesz a Google+, a Help, a Talk, a Play Book, a Play Movie, blokkolás mód, egyszerűsített főképernyő, új kamerafunkció: videózás közbeni pause lehetősége, Smart Stay, Pop-up play.

2013. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amúgy bonyolult egy ilyet megcsinálni?

mert nem vagyok túl okos az ilyenekhez..

2013. febr. 22. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, vidd be a Samsung szervizbe: VI. kerület Aradi utca, ingyen megcsinálják.
2013. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem Pesti vagyok :| kicsit messzebb attól, de itt a legközelebbi szervíz elég drága. :\
2013. febr. 22. 19:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan ördöngősség, egyedül is meg lehet csinálni, de arra számíts, hogy zenék, képek nem, de pl. utólag telepített progik, telefonkönyv tartalma eltűnhetnek! Ezért a frissítés előtt minden fontos cuccot ments le számítógépre!
2013. febr. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nem merek hozzáfogni. El lehet rontani?:\

Meg igazából azt se tudom, hogy kell

2013. febr. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!