Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a Sony P...

Mennyire megbízható a Sony P illetve S?

Figyelt kérdés
Most gondolkoztam egy P-n vagy esetleg egy S-en. Persze nem újonnan szeretném, mert úgy elég húzós lenne. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízható(stabil,tartós),gyors?? Valakinek esetleg valami tapasztalat. Egyik ismerősöm mondta, hogy megbánta a Sony P vételét, mondjuk nem tudom miért. De azért gondolom az S valamivel jobban van összerakva. De igazából foggalmam sincs, de teszteket sokat néztem, de hát ott nem derül ki semmi, hogy hosszú távon mennyire megbízható. Szóval ha valaki tudna valami okosságot akkor ossza meg velem :)

2013. febr. 23. 02:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve elfelejtettem megkérdezni, ha mondjuk szóba jönne, hogy akkor én beruházok egy Sony S-re, akkor nekem mikor érdemes venni?? Ugye már fent leírtam, hogy használtan szeretnék venni, de nem tudom, hogy ilyen telefonoknak, vagy egyáltalán akármilyen telefonoknak mikor megy fel, illetve le az áruk. Nem sűrgős vétel, csak azért már szeretném le cserélni a kis Sony Ericcson k770i-s telefonomat, szegény kicsit meg van gyűrődve, de semmi baja nincs és nem is volt, ezért is szeretnék Sony-nál maradni. Nekem mindig is Sony-m volt és nem volt semmi bajuk. Kicsit elkanyarodtam a témától. Szóval a fenti kérdésre ha valaki tudna valami okosságot várom szívesen.
2013. febr. 23. 02:31
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom konkrétan mire gondolsz,de szerintem megbizható telefonok a sony-k. Most is P-m van és nincs vele semmi gond.
2013. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Sony jelenleg az egyik legjobb megbízhatóbb márka.

A P is és az S is nagyon jól össze van rakva. Szerintem nyugodtan vedd meg.

2013. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!