Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia tipo ra honnan...

Sony xperia tipo ra honnan tudok ingyenes ébresztőórát letölteni?

Figyelt kérdés
nemrég vettem egy sony xperia tipo t ,sajnos nagyon sok a hiányossága pl. nincs rjta stopper óra, ébresztő,időzítő stb. sajnos nincs a közelben wifi és nem tudom hogyan tudnám ezeket az alap dolgokat megszerezni. Valaki tud segíteni?

2013. febr. 23. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
google play áruház...
2013. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De van rajta ébresztő.
2013. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rudidundi ***** válasza:
27%
Frissítsd ICS re SONY PC Companion-nal és minden lesz rajta
2013. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó:


Alapból ics van rajta gyárilag...

2013. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony sok a hiányossága...


De az pont nem az ébresztő. Riasztásokat nézted már?

Mondjuk nem ártana átnézni, mielőtt kérdezel...

2013. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helló! Nekem is tipó van és van EREDETILEG ébresztő rajta! Hol?: Rá mész a menüre és ott van,hogy óra rá mész és amit kidobja az órát és az óra alatt ott van,hogy ébresztő!!!
2013. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ahogy az utolsó hozzászóló mondta, vagy ha a főképernyőn vagy az asztalon nem tudom, hogyva mondjam..., na ha ott van az egy olyan widget ami alapból benne volt a telefonban és gyárilag kint szokott lenni ami digitális mutatja az időt és alatta a dátumot, na arra rákattintasz és ott van az ébresztő ugyan az ami a menüben van hogy ÓRA
2013. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,megtaláltam az ébresztőt
2013. márc. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!