Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte kis plus? (kérdés rövid...

Zte kis plus? (kérdés rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Külsőre tetszik, szép, csak nem tudom megérné-e megvenni. Köszi!

2013. febr. 23. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Alsó kategóriás telefon. Sok jót nem lehet róla irni.
2013. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, alsó kategóriás telefon, sók jót nem tud az előttem szóló írni róla, mert neki nem olyan van, hanem valószínűleg valamilyen faxa "szoni".

Van jó és rossz oldala a telefonnak, mert elég kicsi a belső memória.Ezt nem lehet vitatni.

Van olyan, hogy random átrendezi a menüben az ikonokat a neki tetsző sorrendre.Elég fapados a fényképező rajt és nem szép képeket csinál.

A menü gombok, csak sötétben világítanak.

Nem kapsz sms kézbesítéskor jelzést.

Ezek a negatívumok.

Pozitívnak megemlíteném, hogy lehet vele telefonálni!!!

Van egy cimborámnak egy nagyon márkás telefonja, na azzal ezt nem igazán lehet, mert jó ha 2-es térerő van rajt, amikor ezen 5-ös.

Napi 1-2 óra netes videó nézés mellett 2-3 napig bírja az akku, ha nem gyepálom, akkor 5-7 nap!!!

NA EZ POZITÍV!!!

2013. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De csak ha telefonálni akarsz vele akkor nem kell okosteló. Ha meg mégis az kell akkor amiket felsoroltál nagy hátrányok.
2013. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kell okos teló, akkor kérlek sorold fel azokat az érintőképernyős telefonokat, mivel lehet wifi-n videót nézni a neten és böngészni.

Hagyjuk a samsung star 2 féléket, mert te is tudod, hogy ugyebár van benn wifi, csak netezni nem lehet vele.

???

;)

2013. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem tetszik, külsőre egész jó. nem egy csúcskategóriás okostelefont kerestem. igazából amire kell szerintem megfelel. köszi:)
2013. márc. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!